Bursa Köpek Oteli

Bursa Köpek Okulu olarak çiftliğimiz benzeri çok az olan oldukça büyük kafes sistemine sahiptir. Köpeğiniz tek başına kalmaktadır.

Düzenli olarak tuvalet ve egzersiz ihtiyacı için 5 dönüm alana salınmaktadır. Köpeğinizin karakterine ve sizin isteğinize göre anlaşabildiği gruplarla da gezme ve oynama şansı vardır. Getirmeden önce mutlaka ön randevu oluşturmalısınız. Pansiyona getirirken sadece kimliği ve maması yeterli olmaktadır.

Çiftliğimizde gece bekçisi mevcuttur. Ayrıca kamera sistemi ile 7/24 izlenmektedir.

Köpek dostunuzun da tatile çıkmaya ya da siz onunla değilken her zamanki rahatını yaşamaya hakkı olduğuna inanıyoruz.

24 saat boyunca özel bakıcı gözetimi.

– Yemek ihtiyaçları sizlerin ve onların yemek alışkanlığına göre hazırlanıyor. Kuru mama ile beslenenlere kuru mama, normal ev yemeği yiyenlere de ev yemeği hazırlanıyor. Diyet yapan yâda özel bir gıda tüketimi olanlara yine bilginiz dâhilinde hazırlanıyor.

Seyahate çıkmadan önce dostunuzu bize getirmek istiyorsanız fakat bunun için uygun bir aracınız yoksa bizi arayabilirsiniz. Dostunuzu evinizde alıyoruz, otelimizde ağırlıyoruz ve istenilen tarihte evinize güvenle teslim ediyoruz.

Köpek otelleri günümüzde özellikle Bursa bölgesinde artan evcil köpek sayısından sonra şehrin bir ihtiyacı haline dönüşmüştür. Köpek otelleri sunduğu hizmetler ile sahibinden bir süre ayrı kalması gereken köpeğin herhangi bir ayrılık anksiyetesi ya da  bunun türevi sorunların yaşanmasına engel olması gerekir.

Büyükorhan Köpek Otel Pansiyon, Gemlik Köpek Otel Pansiyon, Gürsu Köpek Otel Pansiyon, Harmancık Köpek Otel Pansiyon, İnegöl Köpek Otel Pansiyon, İznik Köpek Otel Pansiyon, Karacabey Köpek Otel Pansiyon, Keles Köpek Otel Pansiyon, Kestel Köpek Otel Pansiyon, Mudanya Köpek Otel Pansiyon, Mustafakemalpaşa Köpek Otel Pansiyon, Nilüfer Köpek Otel Pansiyon, Orhaneli Köpek Otel Pansiyon, Orhangazi Köpek Otel Pansiyon, Osmangazi Köpek Otel Pansiyon, Yenişehir Köpek Otel Pansiyon, Yıldırım Köpek Otel Pansiyon, BURSA KÖPEK ÖTELLERİ KÖPEK PANSİYONLARI

Köpek Oteli Fiyatları